توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیانخبر

فراخوان پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

فراخوان جذب شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور و صاحبان ایده برای استقرار در مرکز دوم پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی: به اطلاع پژوهشگران، اساتید، دانشجویان، شرکت‌ های مهندسی دانش‌ بنیان و واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند، با هدف توسعه‌ی تجاری‌سازی و تسهیل فرایندهای کارآفرینی بر پایه اقتصاد دانش‌بنیان و مقاومتی، پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در فاز توسعه، مرکز دوم خود را در ساختمان پاسداران واقع در نبش نیستان نهم راه اندازی کرده است. با توجه به ظرفیت‌های موجود؛ امکان پذیرش 80 شرکت و استقرار برای متقاضیان در این مرکز، مهیا است.

لازم بذکر است مشارکت دانشگاه در طرح‌های منتخب، ارائه‌ی خدمات مشاوره ای و تجاری سازی مانند فنی مهندسی، مالی، حسابداری، بازاریابی، برندسازی، صادرات، حقوقی، ثبت اختراع، جلب سرمایه گذار و… از جمله امکاناتی است که به شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری تعلق میگیرد.

متقاضیان می توانند درخواست های خود همراه با مدارک مورد نظر را از طریق ثبت نام در سامانه‌ی ideacup.ir ارسال کنند تا مورد بررسی قرار گرفته و در صورت ارزیابی مثبت؛ دعوت به مصاحبه حضوری شوند. متقاضیان می توانند برای اطلاع بیشتر با تلفن های پارک علم و فناوری تماس حاصل نمایند.

منبع: روابط عمومی دانشگاه آزاد، زمان انتشار 26 فروردین

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا