درباره ما

احتمالا این روزها این جملات را زیاد خوندی و شنیدی: «حمایت از تولید ملی» یا «ساخت ایران» و یا «کیفیت بالای محصولات داخلی»!!! چقدر به این جملات فکر کردی؟ یا اصلا چقدر به این حرف‌ها اعتقاد داری؟ امیدوارم جزء اون گروهی نباشی که فکر می‌کنند این حرف‌ها کلاْ شعاری بیش نیست و اگر می‌خواهی کالای با کیفیتی بخری، باید حتما از بین برندهای جور و واجور خارجی انتخاب کنی، (بگذریم از این‌که این برندها اصلا برند مطرحی هستند، یا حتی آن چیزی که ما می‌خریم، واقعا به همان برند تعلق دارد یا خیر؟!!!)
حالا چی میگی اگر بدونی در کشور خودمون، شرکت‌های فناوری‌محوری وجود دارند که محصولات‌ با کیفیت خودشون رو نه تنها در ایران، که در بسیاری از کشورهای دنیا می‌فروشند و سالانه مبالغ کلانی ارزآوری برای کشور دارند. تازه آن هم در رقابت با شرکت‌های بزرگ و قدر چند ملیتی و بدتر از آن در شرایط سخت و ناعادلانه‌ی تحریم و مشکلات فراوان ناشی از آن برای ورود به بازارهای جهانی.
فکر کن!!!
تولیدات داخلی‌ای که متأسفانه خیلی از ما ایرانی‌ها حاضر نیستیم حتی سمت‌شان هم برویم، خارجی‌ها بعد از تست‌های دقیق و اطمینان از عملکرد مطلوب این محصولات، مشتری پروپاقرص محصولات‌شان شده‌اند (خارجی که می‌گوییم، فکر نکنی مرادمان فقط کشورهای همسایه هستند، نه! بلکه بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیای شرقی نیز از خریداران مهم محصولات دانش‌بنیان کشورمان هستند).
از این گذشته، استعدادهای جوان بسیار زیاد و شرکت‌های نوآور فراوانی در میهن عزیزمان داریم که اگر به موقع و به شکلی هوشمندانه، حمایت‌های لازم از ایشان صورت گیرد، به امید خدا، آنها نیز با تکیه بر عزم و تلاش و خودباوری، می‌توانند در کنار برطرف نمودن گره ای از مشکلات بشر، به کسب و کاری پر سود و برکت رسیده و با صادرات کالاهای فناورانه خود، اقتصاد کشورمان را روز به روز بالنده‌تر و از نفت بی نیازتر نمایند.
حالا برای این‌که مطمئن بشی جملاتی که در ابتدا خوندی، خیلی هم شعار نیست، رسانه کریدور سعی می‌کند تا مطالب جذابی را برای آشنایی شما با شرکت‌های دانش‌بنیان برتر آماده نماید و نشان دهد که با حمایت واقعی و دلسوزانه از فناوران کشور، می‌توان یک جهش بزرگ در اموری مانند خلق ثروت، اشتغال‌زایی و رفع مشکلات و نیازهای جامعه، ایجاد نمود.

دکمه بازگشت به بالا